• монтажна швидко затвердевающая пінаBelinka Belpur Pu foam Spray монтажна піна
  • володіє хорошою звуку і теплоізоляцією

 Belpur PU foam Spray — монтажна однокомпонентна поліуретанова піна, що твердне від атмосферної вологи.

Belpur PU foam Spray — монтажна піна, що швидко твердне і володіє гарною звуку і теплоізоляцією. Піна володіє відмінною адгезійною здатністю до всіх будівельних матеріалів, таким як деревина, бетон, газобетон, цегла, метал, скло. Виріб не використовується для роботи з поліетиленом, силіконом і тефлоном.

Сфера застосування:

Поверхні, що використовуються, повинні бути чистими, знежиреними. Навколишня температура: від +50 C до +30° С. Швидко вбираючі сухі основи зволожте. Перед використанням балон струсніть не менше 20 разів, клапан при цьому тримайте по напрямку вниз. Зніміть захисну кришку й установіть наконечник із трубкою. Балон поверніть клапаном вниз і натисканням на клапан видавіть піну. При заповненні отвору розміром більш 5 см, піну наносіть в кілька прийомів, при чому другий шар наносіть після затвердіння першого шару піни. Для прискорення затвердіння піни, після утворення плівки, змочіть піну водою. Затверділу масу можна усунути механічно.

Технічні параметри

Температура нанесення: хв. +5° C (поверхня ), 20 – 25° C (балон)
Стійкість до температурних коливань: від — 40° С до +90° С
Термін придатності і спосіб зберігання: Зберігати за температури від +10° С до +20° С. Дата закінчення терміну придатності вказана на дні упаковці. Балони необхідно складувати у вертикальному положенні!
Расфасовка: 500 мл; 750 мл