• монтажна однокомпонентна поліуретанова пінаBelinka Belpur Pu foam Gun монтажна піна
  • має відмінну адгезионной здатністю до таких матеріалів як деревина, бетон, цегла, метал, мармур

 Belpur пенополиуретан Gun — монтажна однокомпонентна поліуретанова піна, призначена для роботи з монтажними пістолетами, що твердне від атмосферної вологи.

Belpur пенополиуретан пистолет для пістолета володіє відмінною адгезійною здатністю до всіх будівельних матеріалів, таким як деревина, бетон, цегла, метал, мармур і т.д. Виріб не використовується для роботи із силіконом, поліетиленом і тефлоном.

Сфера застосування

Поверхні повинні бути чистими, знежиреними. Навколишня температура: від от +5 ° C до +30 ° C. Швидко вбираючі сухі основи зволожте. Перед застосуванням поверніть балон клапаном долілиць, добре струсніть, прикріпіть до пістолета й натисніть на клапан (прибл. 2 сек), щоб пістолет наповнився піною. Під час роботи балон повинен бути повернутий долілиць. Бажану кількість піни, що видавлюється, можна установити за допомогою гвинта, що розташовується на задній стороні пістолета. Під час заміни балона, новий балон добре струсніть, порожнє упакування відразу замініть новим, у противному випадку може виникнути затвердіння піни в адаптері. Оптимальна робоча температура 20 — 25 ° С. При заповненні отвору розміром більш 5 см, піну наносіть в кілька прийомів, при чому другий шар наносіть після затвердіння першого шару піни. Після роботи, варто очистити клапан ацетоном.Затверділу масу можна усунути механічно.

Технічні дані

Температура нанесення : хв. От +5 ° C (поверхня), 20 — 25 ° C (балон) Час необхідний для розрізу : 28 хвилин (Ø = 3см, Т = 18 ° С, відн.вол = 60%). Час затвердіння : 1,5 — 5 годин, у залежності від Т И вологості повітря Стійкість До температурних коливань : від -40 ° C до +90 ° C Термін придатності і спосіб зберігання : Зберігати за температури від +10 ° С до +20 ° С. Дата закінчення терміну придатності вказана на дні упаковці. ! Балони необхідно складувати у вертикальному положенні Расфасовка : 750 мл