акрил-путз-FS-20ACRYL-PUTZ® FS20 ФІНІШ ШПАКЛЮВАЛЬНА ГЛАДЬ ФІНІШНА 

 • НАПОВНЮВАЧ З ПЛИТКОВОЮ СТРУКТУРОЮснєжка
 • легко наноситься та шліфується
 • ідеально наноситься вручну та за допомогою машинного обладнання
 • відмінний кінцевий ефект - ідеально гладкі стіни

ACRYL-PUTZ® FS20 ФІНІШ – ця високоякісна шпаклювальна гладь, особливо рекомендується для фінішної обробки поверхні стін та стель вручну і машинним методом. ACRYL-PUTZ® FS20 ФІНІШ під час застосування зберігає постійну консистенцію, завдяки чому може використовуватись протягом тривалого періоду часу. Невикористана, щільно закрита маса надається до подальшого застосування. Після висихання винятково легко шліфується, зберігаючи дуже гарні параметри стійкості. Утворює сніжно-білі та ідеально гладенькі під фарбування поверхні. Може застосовуватись всередині приміщень на бетонних, цементно-вапняних, гіпсових, гіпсокартонних основах за винятком приміщень, де постійна відносна вологість повітря перевищує 70%.

Характеристика

Готова шпаклювальна гладь найвищої якості рекомендується для кінцевого, облицювального загладжування поверхні стін і стель ручним і машинним методом. Під час застосування зберігає постійну консистенцію, завдяки чому може використовуватись протягом тривалого часу. Невикористана, щільно закрита гладь зберігає придатність для подальшого використання. Після висихання її надзвичайно легко шліфувати, при цьому вона зберігає дуже добрі параметри стійкості. Утворює сніжно-білі та ідеально гладенькі поверхні, які легко фарбувати.

Застосування

ACRYL-PUTZ FS20 FINISZ можна застосовувати всередині приміщень на бетонних, цементно-вапняних, гіпсових, гіпсокартонних основах.

Полімерна формула

ACRYL-PUTZ FS20 FINISZ містить у своєму складі спеціальну полімерну смолу, яка значною мірою покращує параметри стійкості та забезпечує відмінне зчеплення шпаклювальної гладі з основою.

Наповнювачі з плитковою структурою

Відповідно підібрані компоненти в поєднанні зі спеціаль- ними наповнювачами з плитковою структурою сприяють тому, що за допомогою гладі ACRYL-PUTZ FS20 FINISZ надзвичайно легко виконувати фінішну обробку поверхонь і просто шліфувати.

Додаткова інформація 

Розхід: приблизно 1 кг/м² при товщині накладання 1 мм — залежно від виду основи та способу нанесення
Упаковка: 0,5 кг, 1,5 кг, 5 кг,  8 кг, 17 кг, 27 кг
Колір: сніжно-білий
Вигляд: готова для використання
Спосіб нанесення: металевий шпатель, гідродинамічне розпилення
Термін придатності: 12 місяців з дати виготовлення
Виробник: ТМ «ŚNIEŻKA», Україна

Підготовка основи

 • поверхня, що оздоблюється, має бути міцною, сухою, очищеною від жирних забруднень, пилу, зерен тинькування і залишків фарби (за винятком емульсійної).
 • нове, високо проникне цементно-вапняне тинькування або крейдовані, нестійкі поверхні, що реставруються, перед шпатлюванням рекомендується загрунтувати засобом для грунтування і підготовки поверхонь ACRYL-PUTZ.
 • значні нерівності і тріщини рекомендується вирівняти шпатлівкою АКРИЛ-ПУТЦ ФЛЕКС.

Підготовка виробу

 • ACRYL-PUTZ FS20 ФІНІШ перед використанням ретельно вимішати механічним способом.
 • ручне шпаклювання – застосовувати у торгівельному вигляді. машинне шпаклювання – залежно від пристрою розбавити масу додаванням до 5% води.

Нанесення

 • накладати за допомогою шпателя з нержа-віючої сталі або пластмаси шаром товщиною приблизно 1-3 мм. У випадку нерівностей наступний шар накладати після затвердіння попереднього.
 • готове сухе покриття відшліфувати абразивним папером або сіткою і очистити від пилу.
 • пофарбувати грунтувальною емульсією СНЄЖКА ГРУНТ.
 • шпатлювання здійснювати при температурі поверхні і повітря не нижче +10°C.
 • час висихання при температурі +20°C і вологості повітря 65% становить приблизно 4 години, в залежності від товщини накладання.
 • при іншій температурі і вологості вказаний час подовжується або скорочується.

1_1 2 (1) 3_1 4_1