Цегла рядова повнотіла Цегла повнотіла М-100 та М-75 використовується для зведення несучих стін будівель, перегородок усередині приміщень, для укладання фундаменту і склепінь, зведених арок, а також димоходів, де температура вхідних газів не перевищує температуру випалу цегли.

Розмір,мм 250x120x65 250x120x65
Марка міцності М 100 М 75
Вага,кг 3,1 3,1

Характеристики цегли

  • Міцність – головна характеристика цегли це здатність виробу до напруг і деформацій НЕ деформуючись. Кожна цифра позначає яке навантаження на 1 кв.см витримує цегла. Наприклад Цегла М-100 повинна витримати 100кг.на см.кв.
  • Морозостійкість – це здатність виробу в мокрому стані витримувати багаторазове заморожування і розморожування без втрати міцності і зміни форми виробу. За шкалою морозостійкості цегла ділиться на марки F-15, F-25, F-35. Наприклад цегла марки F-15 витримує 15 циклів заморозки а також розморожування.
  • Водопоглинання – рядова цегла повнотіла повинна поглинати не менш 8%, а пустотіла не менш 6% за масою.
  • Геометрична форма – повнотіла керамічна цегла повинна мати форму прямокутника. Розміри цегли по госту 250 * 120 * 65. Відхилення від розмірів повинні не перевищувати 3-5 мм одного виробу.

Широко використовуються марки цегли, застосовуються для зведення несучих стін будівель і перегородок усередині приміщень. Володіють високими теплоізоляційними і звукоізоляційні властивості.

Завдяки конструктивним порожнечам всередині обсягу, вона ефективно зберігає тепло усередині приміщення, а для її кріплення потрібно менше розчину кладки.

Ця цегла не використовується для кладки фундаментів, цоколів і димоходів, а також на перших поверхах багатоповерхових будівель. Великий недолік пустот всередині цегли обумовлений тим, що якщо використовувати М-100 і М-125 для спорудження фундаменту, то в холодну пору волога, яка потрапляє в порожнечі, буде руйнувати таку цеглу.