Стінові газоблоки застосовуються для будівництва несучих стін як зовнішніх, так і внутрішніх (до 3 поверхів) і для внутрішніх перегородок, які виконують роль несучих, а також для заповнення зовнішніх стін у монолітно-каркасному будівництві. Такі газоблоки застосовують також для реконструкції існуючих будівель. Хороша геометрія і точність розміру стінових газоблоків зводить до мінімуму оздоблювальні роботи.

 

01-1

Нижче наведені значення кількості блоків в упаковках, для того, щоб полегшити для Вас підрахунок кількості блоків необхідних для будівництва. Дані для блоків щільністю Д400  та Д 500.стоунлайт 
стінові-блоки

Блоки СТОУНЛАЙТ  - це ні що інше, як блоки з газобетону, або газоблоки. Газобетон (газосилікат) — один з найпопулярніших будівельних матеріалів для зведення стін і перегородок в малоповерховому будівництві. Газоблок СТОУНЛАЙТ ™ — це пористий бетон, який виготовляється шляхом змішування цементу, води, кварцового піску, вапна і додавання алюмінієвої пудри як газоутворювача. При змішуванні відбувається виділення водню, і при застиганні бульбашки газу утворюють безліч пір . Для якості газобетону велике значення має використовується сировину і дотримання технології виробництва. От саме цим, в основному і відрізняється газобетон від різних виробників. Виробництво блоків СТОУНЛАЙТ™ у м.Бровари відповідає європейським стандартам якості і всіма характеристиками .
Газобетон СТОУНЛАЙТ ™ за своїми властивостями набагато більш економічний, ніж традиційні матеріали для будівництва. Витрата коштів на будівництво, при використанні газобетону приблизно на 30 % менше, ніж при використанні, наприклад , цегли.

преимущества-двухслойной-стены

  1. Властивості СТОУНЛАЙТ  об’єднують комплекс переваг і характеристик наявних у цілої групи будівельних матеріалів.
  2. Преимущества газобетона перед традиционными материалами
  3. Преимущества дома из газобетона