Карнизная подшивка Asko

Карнизна підшивка (софіт) — сьогодні це обов’язковий елемент правильно зробленої покрівлі. Головним призначенням карнизною підшивки є захист підпокрівельного простору від попадання в неї вологи, пилу і бруду і надання завершеного вигляду покрівельного звису.

Карнизна підшивка акуратно закриває всі дерев’яні і кроквяні частини покрівлі, при цьому дозволяючи повітрю вільно проходити через перфорацію, забезпечуючи вентиляцію.

Але головною перевагою софітів є їх УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ. Панелі можна підібрати під будь-який тип покрівлі та колір фасаду. Для підшивки карнизних звисів в колір водостічної системи використовують однотонні кольори, такі як білий і коричневий. Для декоративної підшивки карнизних звисів з акцентом на колір вікон, використовують панелі, з імітацією під дерево. Панелі виробляються методом ламінації як у смужку (білий, коричневий), так і під дерево — дуб золотий, горіх, червоне дерево, світлу сосну або яблуню.

Панелі Аско виробляються методом ламінації. При такому методі виробництва панелі стають стійкими до вицвітання і довго зберігають насиченість кольору. Ці панелі можна використовувати як у роботах при облаштуванні покрівлі, так і в стелях або в поєднанні з дерев’яними елементами декору. Ламінація може бути зроблена під горіх, дуб, червоне дерево, світлу сосну.

 

 

Софіт-ASKO

Фотогалерея

аско2

pdf-1