Піна-монтажна-AkfixAKFIX 805 являє собою однокомпонентну поліуретанову монтажну піну, застигаючу під дією вологості повітря до напівеластичного стану.

Об’єм 300 мл, 500 мл.

Застосування: встановлення вікон та дверей, заповнення отворів, стиків, герметизація місць з’єднання покрівельних конструкцій і ізоляційних матеріалів. Створення звукоізоляційних екранів, герметизація проходів навколо труб і вентиляційних каналів.

Властивості: Монтажна піна має хорошу адгезію до бетону, штукатурки, деревини, металу і синтетичних матеріалів за виключення поліетилену і синтетичного каучука. Шов заповнювати приблизно на половину, решту піна заповнить під час розширення. Краще піна розширюється у вологому середовищі, рекомендується зволожувати місце застосування.

Використання: Оптимальне використання при температурі від +5°C, оптимально +20°C. Під час використання балон повинен бути кімнатної температури. Перед початком роботи балон ретельно взбовтати на протязі 30 секунд. Поверхня на яку наноситься піна повинна бути чистою без пилу. Вміст одного балону дає до 50л готової піни в залежності від умов застосування, температури, вологості, здатності до розширення і т.д.