Паз-гребіньГазоблоки паз-гребінь Стоунлайт виконано із зручними захватними кишенями. Застосовуються для зведення несучих стін в малоповерховому будівництві (як правило до 3 поверхів). Такі блоки так само використовують для заповнення монолітного каркасу. Газоблоки паз-гребінь служать як направляючі і виконують функцію «теплового замку» по вертикальному шву. Таке з’єднання істотно прискорює кладку блоків і істотно зменшує витпати клею.

 Нижче наведені значення кількості блоків в упаковках, для того, щоб полегшити підрахунок кількості блоків необхідних для будівництва. Дані для блоків щільністю Д400 та Д 500.стоунлайт

стінові-блоки

Паз-гребінь  вважається нововведенням на українському ринку. Тому, коли будівельники вперше стикаються c такими блоками, у них виникає ряд питань:

1. Як «позбутися» від вертикальних гребенів, які опинилися в процесі кладки на зовнішніх кутах будівлі або всередині віконних і дверних прорізів?

Гребені краще затерти, ніж відпилювати. Терка для газобетону представляє собою звичайну штукатурну тертку з наклеєною на її робочу поверхню наждачним папером з крупністю зерна 24 мм. За допомогою цієї терки, ви зможете швидко позбавиться від гребенів в тих місцях де вам потрібно.

2. Чи потрібно наносити клей на вертикальні грані?

Якщо передбачається подальше шпаклювання або обштукатурювання кладки із газобетону з двох сторін, і при цьому кладка ведеться з поздовжнім армуванням, то заповнення клеєм вертикальних швів не потрібно. Але якщо хоча б одна з поверхонь стіни не буде зарівнювати «мокрим» способом, то проклеювати вертикальні шви необхідно.

  1. Особености газоблоков Стоунлайт
  2. Строительство дома из газобетонных блоков
  3. Преимущества газобетона перед традиционными материалами