сайт-інф

Компактна і легка побутова мийка високого тиску Makita HW102 потужностей якої  цілком достатньо для забезпечення побутових потреб. Модель  виділяється хорошим набором насадок, призначених для «прицільної» мийки та очищення відразу великих площ. Двигун автоматично відключається у разі простою або припинення подачі води.

Характеристика:

-         споживана потужність: 1,3 кВт
-         напруга мережі: 220 В
-         макс. тиск: до 100 бар
-         витрата води: 360 л/год
-         підігрів води: Ні
-         ємність для води: Ні
-         фільтр води: Є
-         насадки: віялова, точкова
-         шланг високого тиску: 5 м
-         вага: 5.8 кг

Особливості:

Мийка високого тиску Makita HW102 здатна безперервно працювати протягом двох діб, завдяки вбудованому колекторного асинхронного двигуна, який забезпечує високу надійність і безперебійність при експлуатації. Водяний фільтр встановлений на вході в насос, запобігає пошкодженню насоса внаслідок забруднення. Одним натисканням пістолетної рукоятки можна включити або вимкнути електродвигун завдяки автоматичній системі. Безпека надає запобіжний автоматичний перепускний клапан. Розпилювальна головка з регулюванням початку уприскування і насадкою для миючого засобу.

Мийка Makita HW102 економно споживає електроенергію і економно витрачає воду, пропускаючи за годину всього 360 літрів. Ця мийка може справлятися з необмеженою кількістю завдань, зокрема з миттям автомобіля, ступенів, садового інвентарю, асфальтованих і садових доріжок і всього, що тільки може прийти в голову побутового користувачеві.  Мийка Makita HW102 не боїться зносу і має підвищену міцність. Двигун мийки захищений від перевантажень, а сітчастий фільтр не допускає потрапляння твердих частинок всередину насоса. Крім того, матеріалом, з якого виготовлена ​​головка насоса мийки, став алюміній, так що мийка готова без проблем прослужити довгий термін. Пластмасовий розпилювач відрізняється надзвичайною міцністю, як, втім, відрізняється міцністю і шланг з термопластика.  Мийка високого тиску Makita HW102 для більшої маневреності обладнана телескопічною ручкою. Колеса з протектором полегшують переміщення агрегату, а надійна опорна підніжка надає мийці потрібну стійкість. У комплект мийки включено все необхідне: регульована насадка, турбо насадкоа, розпилювач піни, ємність для миючого засобу і п’ятиметровий шланг високого тиску.

Комплектація:

-         шланг високого тиску
-         регульоване сопло
-         розпилювач піни
-         подовжувальна трубка з турбонасадкой
-         ємність для миючого засобу