Клей для плитки Ceresit СМ-11Суміш Ceresit СМ 11 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних поверхонь плиткою з водопоглинанням не менше 1% (плитки з кераміки, фаянсу тощо розміром не більше ніж 40×40 см). Розчинова суміш Ceresit СМ 11 застосовується по міцних основах, що не деформуються, на стінах і підлогах усередині та зовні будівель у житлово-цивільному та промисловому будівництві. Для зовнішніх робіт при облицюванні плиткою з водопоглинанням менше 1% слід застосовувати суміш Ceresit CM 11 з додаванням емульсії. Плитку з природного каменю потрібно викладати на інших сумішах групи Ceresit СМ, а з мармуру — на суміш Ceresit СМ 115.

  • температура експлуатації від — 50 до + 70°С;
  • витрати готової суміші від 1,7 до 4,2 кг/м.кв. 

Властивості

• для сухих та вологих приміщень  
• висока адгезія до основи  
• стійка до сповзання з вертикальних поверхонь  
• водо- і морозостійка
Характеристики товара Клей для плитки Ceresit СМ-11
Торгова марка: Ceresit
Призначення: натуральний камінь, склоблок, керамічна плитка, керамограніт
Вага, кг: 25
Застосування: всередині та зовні
Країна-виробник: Україна. Остаточно вказано на упаковці та може змінюватись в залежності від партії.

Підготовка основи

Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед нанесенням розчинової суміші основу слід очистити від пилу, напилів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Усіх невеликих нерівностей та неміцних ділянок основи слід позбутися, а потім вирівняти відповідні місця розчиновою сумішшю Ceresit СМ 11 за 24 години до початку робіт. Нерівні ділянки основ стін до 20 мм вирівняти за одне нанесення, а по над 20 мм – двома чи більше шарами.  Гіпсові основи та основи з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) заздалегідь заґрунтувати ґрунтовкою.

Виконання робіт

Суху суміш затворити чистою водою (температура води від +15 °C до +20 °C) із розрахунку 0,24 л води на 1 кг сухої суміші та перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою чи мішалки. Увага! При перемішуванні суху суміш слід засипати у заздалегідь відміряну кількість води. Потім розчинову суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Суміш можна використовувати протягом 2 годин. Приготовану розчинову суміш тонким шаром нанести на поверхню, яку облицьовують, за допомогою лопатки, шпателя або терки, вирівняти зубчастою теркою чи шпателем. Плитки викласти на вже нанесену розчинову суміш і притиснути. Максимальна товщина розчинової суміші під плиткою не повинна перевищувати 10 мм. Зубці повинні мати квадратну форму і відповідати розміру плиток.

Не рекомендується викладати плитки у стик без шва. Ширина шва між плитками не повинна бути менше 2 мм. Установлення прокладок між плитками для забезпечення однакової ширини шва необов’язкове, оскільки викладені на стінах плитки не сповзають. За нормальних кліматичних умов (температура +20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) плитку потрібно класти не пізніше ніж через 10 хвилин після нанесення розчинової суміші на основу. У літній період і вітряну погоду під час виконання зовнішніх робіт час укладання плитки скорочується. Упродовж 20 хвилин після укладання плитки на основу можна коригувати її положення. Залишки розчинової суміші з поверхні плитки треба видалити до її за твердіння за допомогою води. У нормальних умовах розшивку швів слід виконувати через 24 години. 

Технічні характеристики