Клей для плитки Ферозіт 101 (для внутрішніх робіт)

ФЕРОЗІТ 101 — суха клейова суміш для внутрішніх робіт на основі цемент у з наповнювачами та полімерними модифікаторами для облицювання стін, підлог та інших стійких до деформування основ керамічною плиткою з водопоглинанням більше 3%, розміром не більше ніж 30×30 см.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, мастил та ін. Цементні штукатурки та стяжки повинні бути витримані не менше 28 діб перед укладанням плитки. Нерівності більше 5 мм вирівняти клеєм Ферозіт 101 за добу до початку робіт. Поверхні з підвищеним водопоглинанням зволожити. При потребі укріпити ґрунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1.

ПРИГОТУВАННЯ

Клейову розчинову суміш готувати з розрахунку 0,18-0,22 л води на 1 кг клею, поступово засипаючи суху суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси без грудок. Після п’ятихвилинної витримки розчинову суміш повторно перемішати.

ВИТРАТИ

1,5 кг сухої суміші на 1 м² основи при товщині шару 1 мм.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

На підготовану основу нанести шпателем тонкий шар розчинової суміші. Теркою з прямокутними зубцями вирівняти товщину шару, після чого викласти плитки, притискаючи їх до основи. При використанні плитки розміром 30×30 см застосовувати техніку двостороннього приклеювання: нанести клей на плитку
рівномірно по всій поверхні товщиною біля 1мм, а на основу – з допомогою шпателя з зубцями. В залежності від розміру плитки необхідно використовувати терку з розміром зубців від 6×6 мм (плитка розміром до 15×15 см) до 10×10 мм (плитка розміром 30×30 см). Не рекомендується укладати плитки без шва. Ширина шва між плитками повинна бути не меншою ніж 1 мм. Коригувати положення плитки можна протягом 10 хв. Використовувати покриття та дійснювати
затирання швів можна через 48 год. Плитку перед використанням не потрібно змочувати. Розчинову суміш використати не пізніше, ніж через 150 хв після приготування.
Ротботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5ºС до +30ºС.
Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20ºС та вологості 60%. При інших умовах термін придатності розчинової суміші може змінюватись.
Суміш містить цемент, і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи слід оберігати очі та шкіру. У разі потрапляння розчинової суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ

Суміш зберігати в сухих приміщеннях в непошкодженій упаковці. Не допускати контакту мішків з вологими стінами чи підлогою.
Гарантійний термін зберігання — 12 місяців від дати виготовлення.

Екологічно чистаЗручна у використанні