Клей для керамічних плиток ТЕРМОСТІЙКИЙ Ферозіт 108Ферозіт 108 — суха клейова суміш на основі цементу з мінеральними наповнювачами та полімерними модифікаторами для облицювання камінів, печей, димоходів та підлог, що підігріваються, плиткою розміром до 300×300 мм. Можливе використання суміші для мурування конструкцій димоходів. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

 Підготовка основи

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, мастил та ін. Цементні штукатурки та стяжки повинні бути витримані не менше 28 діб перед укладанням плитки. При потребі основу обробити ґрунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1.

 Приготування

Клейову розчинову суміш готувати з розрахунку 0,24-0,26 л води на 1 кг сухої суміші, поступово засипаючи суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси без грудок. Після п’ятихвилинної витримки повторно перемішати.

 Витрати

1,5 кг суміші на 1 м2 при товщині шару 1 мм.

 Виконання робіт

На підготовану основу нанести шпателем тонкий шар клейової розчинової суміші. Теркою з прямокутними зубцями вирівняти шар, після чого викласти плитки, притискаючи їх до основи. В залежності від розміру плитки необхідно використовувати терку з розміром зубців від 6×6 мм (плитка розміром до 15×15 см) до 10×10 мм (плитка розміром 30×30 см). Коригувати положення плитки можна протягом 10 хв. Використовувати покриття та здійснювати затирання швів можна через 48 год. Розчинову суміш використати не пізніше, ніж через 2 год. після приготування. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи 
від +50С до +300С Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +200С та вологості 60%. При інших умовах терміни тужавіння розчинової суміші можуть змінюватись.

Екологічно чистаМорозостійкаТермостійкийВодостійкаЗручна у використанні