змивка

Змивка висолів та забруднень Байріс  очищає клінкер, черепицю, бруківку, видаляє забруднення від кладок розчинів на склі і пластику.  Змивка висолів та забруднень Байріс   призначена для видалення білих вапняних висолів на клінкерних цеглинах і інших будівельних матеріалах; для усунення забруднень від кладок розчинів на тротуарній плитці, стінах, склі, деревах, клінкерних цеглинах, бетонної та керамічної плитки, азбестоцементних плитах, для видалення залишків бетону на пластмасових формах; для очищення поверхонь перед реставрацією або покриттям.

Спосіб застосування:

Застосовувати в нерозбавленому вигляді. Нанести на поверхню, використовуючи кисть або щітку. Витримати протягом 3 – 5 хвилин, розтерти щіткою, змити водою. У разі сильних забруднень процедуру повторити. У разі, коли необхідно обробити великі площі, можна застосовувати розпилення. Уразі видалення залишків з  пластмасових форм, їх можна повністю занурювати в препарат, потім змити водою. Перед застосуванням зробити пробу.

Безпека праці: 

Змивка – кисла негорюча речовина, вже готова до використання. Це суміш неорганічних кислот і поверхнево – активних речовин. Під час роботи слід користуватися захисними кислостійкими рукавицями, одягом і окулярами, а також дотримуватися загальних принципів гігієни та безпеки праці в сфері будівельної хімії. Зберігати в закритих приміщеннях. Не нагрівати. Не заморожувати.

Наявні упакування:

0.5 л; 2 л; 5 л.