гіпсокартон-Кнауф-вологостійкийГіпсокартон вологостійкий Knauf — застосовується для облицювання стін, влаштування міжкімнатних перегородок, підвісних стель, а також для виготовлення декоративних та звукопоглинаючих виробів. Використання вологостійкого гіпсокартону Knauf можливе у ванних кімнатах або інших схожих приміщеннях з підвищеною вологістю.

Використання звичайного гіпсокартону в таких приміщеннях дуже обмежене, саме для цього була розроблена спеціальна оболонка для гіпсу, для того щоб зробити можливим використання гіпсокартону в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Використовується, як і стандартний ГКЛ — для зведення додаткових міжкімнатних перегородок, створення підвісних стель і облицювальних роботах.

Завдяки тому, що у виробництві ГКПВ використовуються гідрофобні добавки в сердечник, листи мають підвищену вологостійкість, що робить їх застосування оптимальним у приміщеннях з підвищеною вологістю.
У своїй основі ГКПВ, як і звичайний гіпсокартон, має гіпсовий сердечник і облицювальний картон. Єдине, що відрізняє ГКПВ — це додавання в сердечник гідрофобних добавок, які сприяють зниженню вологопоглинання як самого сердечника, так і облицювального картону. Лицьовий картон додатково обробляється різними допоміжними речовинами, які підвищують його міцність і вологостійкість.
Виробництво ГКПВ здійснюється відповідно до технологічного процесу виробництва звичайного ГКП і суттєвих відмінностей не має.

Розмір листа: товщина 12,5мм * 1,2 м* 2,5м