Складова частина садових меблів — боковини для лавок. Ковані боковини виготовлені з високоякісної сталі, вони роблять конструкцію надійною і міцною.

Наша продукція надійна, довговічна і естетично приваблива, з її допомогою ви створите комфортні садові меблі, які органічно вписуватимуться в будь-який ландшафт, роблячи простір затишним і привабливим, таким, який доставляє людям моральне задоволення.

Ми піклуємося про свою репутацію і про ваш комфорт, тому наші вироби мають незмінно високу якість.

Своїм клієнтам ми пропонуємо відмінне співвідношення «ціна — якість». Купуйте боковини для лавок у нашому магазині і облаштовувати комфортну зону відпочинку на своїй присадибній ділянці.

Ковані лавочки стануть відмінною рисою Вашої ділянки, додадуть елегантності і краси, неповторності і особливого, тихого затишку. Ковані лавки відмінно вписуються в будь-який дизайн. А якщо вони знаходяться на відкритій ділянці, — наприклад сад або парка, то виглядають дуже художньо та романтично. Жоден інший кований виріб не виділить ваш сад, або двір, як кована лавка. Гарні ковані лавочки здатні перетворити будь-який сад в місце для відпочинку. Вони є необхідним атрибутом будь-якого парку, та предметом гордості свого господаря.