• Легка і зручна у користуванні, потужна бензинова ланцюгова пила, чудово підходить для універсального застосування
  • фірмовий ріжучий механізм і пильний ланцюг від Oregon
  • ефективна передача зусилля завдяки направляючим зірочкам, які легко циркулюють
  • упорний захват забезпечує надійне утримання під час врізання в деревину
  • автоматична система змащування ланцюга
  • easy start для швидкого, простого запускуlogo_neu

Технічні параметри

Двигун Бензин
Робочий об’єм 40,1
Довжина направляючої 40 см
Ланцюг 3/8 «/ 91 P 057X
Об’єм масляного баку 210 мл
Ємніть паливного баку 390 мл
Швидкість ланцюга 21
Змащування ланцюга автоматичне
Натягування ланцюга За допомогою інструменту
Гальмо ланцюга да — 0,12 сек
Потужність, кВт 1,5 кВт (2.0 к.с.)
Габарити (Д х Ш) 41.5×27.0×30.5 cm
Довжина шини 40
Маса (прибл.) 5,3
Країна-виробник Німеччина

Бензопила AL-KO BKS 4040 легкий і практичний інструмент, виконаний в міцному корпусі для роботи на садовій ділянці. Висока потужність у поєднанні з продуманою і оптимально збалансованою конструкцією надають можливість ефективній і полегшеній роботі — можна використовувати бензопилу для тривалої автономної експлуатації.

Бензинова ланцюгова пила AL-KO BKS 4040 оснащена сучасним 2-тактним двигуном 2,0 к.с. (1,5 кВт) з простою системою запуску для швидкої підготовки інструменту до роботи. Робочий об’єм двигуна становить 40,1 куб.см., застосовані якісні комплектуючі дозволяють гарантувати високий ступінь зносостійкості і непогану опірність навантаженням для обробки міцної деревини. Зручні ергономічні рукоятки гарантують максимально комфортне захоплення та утримання інструменту при розпилюванні деревини.

Основним призначенням інструменту є робота з пиломатеріалами — 40 см пиляльна шина дозволяє виконувати обробку великих заготовок з деревини, крім того, інструмент може застосовуватися для валки дерев з подальшою розпилюванням колод на чурбаки, для видалення сухих сучків і молодих гілок, а також для заготівлі дров. Місткий паливний бак об’ємом 390 мл забезпечить тривалість розпилювання на одній заправці.

Бензопила AL-KO BKS 4040 оснащена системою автоматичного змащування ланцюга, що зменшує тертя, гарантує зниження зносу шини і власне самого ланцюгового полотна. Місткий бачок для масла має досить широку горловину для зручної заправки. Система безпеки включає в себе гальмо ланцюга (здійснюється повна зупинка менш ніж за 0,12 сек) і захист рук користувача.