Borochron-ANSERАнтисептик для захисту деревини Borocron — koncentrat.
Виробник: фірма Ансер, Польща.

Екологічно чистий, водорозчинний продукт, заснований на зв’язках бору і комплексних зв’язках амоніевой солі. Просочування служить для захисту дерев’яних конструкцій (напр.кровельних конструкцій). Знищує грибки, бактерії і водорості, а також забезпечує захист від комах, технічних шкідників дерева.

Застосування : Для отримання робочого розчину необхідно розвести 1 частина концентрату з 9 частинами теплої води (вміст 5 літрової упаковки розвести 45 літрами води) — при цьому розчин буде мати світло- зеленого (світло- коричневого) забарвлення. Просочення наноситься за дво — триразовим змазуванням пензликом або способом 20 хвилинного занурення дерева в розчин.

Продуктивність : 34 м2 / л при одноразовому нанесенні. Препарат закріплюється в дереві через 48 годин після нанесення останнього шару, до цього моменту оброблені елементи слід оберігати від вимивання з них препарата.

 Термін зберігання: Зберігати в оригінальних, щільно закритих упаковках у сухому приміщенні при температурі +6 — +35 С до +12 месцев.

Упаковка : 1л, 5л