Окрім високої міцності будівлі, керамічні блоки забезпечують ще і значну економію будівельних матеріалів. Керамічний блок можна назвати витком еволюції будівельних матеріалів: використання керамблоків забезпечує відмінну звуко- і теплоізоляцію, утворення унікального мікроклімату в приміщенні, оперативність робіт по укладанню.
Технологія будівництва будинків з кераміки дозволяє зводити будинки і будівельні конструкції, що відрізняються своєю цілісністю і високими експлуатаційними характеристиками.
Керамічний блок відзначається високим рівнем стійкості до впливу низьких температур та вологи. Він має хорошу теплопровідність і дає можливість створити в приміщенні сприятливий для перебування людини мікроклімат. Серед найякісніших керамічних блоків, яким часто віддають перевагу професійні будівельники, є Кератерм і Поротерм.
Керамоблоки – це реальна можливість досягти хороших результатів у будівельній справі, не витрачаючи лишніх коштів. Вони стануть запорукою надійності та захищеності конструкції та дозволять виконати великий обсяг робіт за досить короткий проміжок часу. Використання такої продукції, як Кератерм та Поротерм гарантовано підвищить ефективність праці під час зведення будинку та забезпечить спокій та комфорт його власникам.