Одним з найбільш сучасних будівельних матеріалів, які існують сьогодні, є газобетон, купити який ви можете в нашому магазині.
Газобетон – це екологічний будматеріал, що володіє високою якістю. Вперше він був вироблений більше 80 років тому, і за довгий час свого існування зміг довести, що є надійною заміною класичним будматеріалам. По суті, він є штучним каменем, в якому знаходяться рівномірно розташовані пори з повітрям.
Відмітною особливістю газоблоків, отриманою завдяки фізико-хімічним процесам обробітку, є високий рівень звуко і теплоізоляції, а також морозостійкості. Інтерпретуючи народну мудрість, можна відзначити, що їм не страшні ні вогонь, ні вода, ні мідні труби. Газоблоки не схильні до дії вогню і високої температури довкілля. Їх хімічний склад дозволяє вбирати підвищену вологу з приміщення, а потім виділяти її в посушливому кліматі. Поряд з цим, блоки не пропускають пару і не піддаються дії біологічних організмів (грибків, цвіль і так далі).
Наприклад, якщо порівнювати товщину стін з цеглини і газобетону при однакових витратах на обігрів приміщення, стіни повинні відноситися 1:4. Тобто, для обігріву споруди з газобетону з шириною стіни 0,5 м необхідна така ж кількість енергії, як на приміщення з цегельними стінами завтовшки близько двох метрів. Як говоритися, економія – на обличчя.