Покрівля — Це верхні покриття, яке захищає будівлю від атмосферних опадів і несприятливих впливів. Дуже важлива частина будівлі, від неї залежить збереження і довговічність будівлі.
Сучасна покрівля — це конструкція представляє з себе «багатошаровий пиріг», що складається з таких компонентів як: гідроізоляції, вітрозахисту, пароізоляційної плівки, утеплювача, покрівельного покриття і ін Конструкція сучасної покрівлі забезпечує вентиляцію підпокрівельного простору і захист від втрати тепла і конденсату. Сьогодні представлена велика кількість таких деталей, які створюють додаткове кріплення, вентилювання, утримують сніг, додають герметичності та дизайну даху. Покрівля не обходиться без додаткових деталей. У кожного типу покрівлі є свої комплектующіе.Которие можна розбити на види: кріпильні, вихідні, зливні, добірні, елементи безпеки і декоративні комплектуючі.
• Елементи покрівлі необхідні для захисту від проникнення опадів.
• Вихідні комплектуючі призначені для виходів димоходів і вентиляції, стояків каналізації, для виходу води з горища.
• Елементи безпеки призначені, для захисту від утворення льоду в трубах, і бурульок по краю даху.
• Для вентиляції м’якої покрівлі використовують дефлектори.
Комплектуючі для оцинкованої крівлі робляться з того ж матеріалу — це коньковиє і сполучні планки, добірні і декоративні елементи — ковзани, шурупи, клямери, ендови, цвяхи та ін
Для дощової води існує системи зливу, яка є важливими видом для видалення опадів з поверхні даху. Для покрівлі з металочерепиці виготовляють комплектуючі з сталевих листів — зливні труби. М’яка покрівля кріпиться телескопічними дюбелями з використанням саморезу і шайби.Для вентиляції м’якої покрівлі використовується дефлектор, а для водостоку застосовуються спеціальні воронки, що мають фільтри і термокабеля, для відведення снігу — спеціальні снігозатримувачі.
Елементи покрівлі виготовляються з металу, ефективно захищаючи будинок від вологи. Форма добірних елементів покрівлі дозволяє надати даху будівлі особливий колорит, і забезпечити захист від снігу і дощу. Карнизні і фронтонні свеси виходять за межі краю покрівлі, підшиваються матеріалом — софіт (сайдинг) для підшивки покрівельного звису.
Вентиляція покрівлі — можливість уникнути конденсату, що виникає в товщі багатошарового покрівельного покриття. Захищає конструкцію даху і обробку від зволоження і пошкодження.
Навколо труби робиться комір з покрівельної сталі, з боку коника сталевий лист підводиться під покрівлю, а з боку карниза поверх покрівлі, утворюючи фартух. Для протипожежної безпеки обрешетка і покрівельне покриття не повинні до труби доходити 140 мм, а дерев’яні елементи — менше 400-500 мм.
Сніг надає на дах навантаження, яку необхідно враховувати при розрахунку конструкції покрівлі, навантаження залежить від ухилу даху. Де часто лежить сніг ухил, роблять більше, щоб сніг не затримувався на даху. На скатних дахах потрібно встановлювати снігозатримуючої елементи, що перешкоджають сходу снігу, який загрожує здоров’ю прохожім.І здатний привести до пошкодження фасаду будівлі і виходу з ладу системи зовнішнього водовідведення.

Власне виготовлення комплектуючих за короткий термін!!!