Пропонуємо Вашій увазі сходи на горище OMAN (ОМАН). На фото зображено як виглядають моделі, які є у нас в продажу, в описі подані їх параметри.
Польська компанія OMAN — виробник горищних складних сходів (драбин на горище) заснована в 1993 році, в даний час є європейським лідером з виробництва економічних сходів (в зібраному стані горищні сходи забирається в отвір горищного люка і не займає місця в приміщенні). Модельний ряд включає складні горищні сходи, виготовлені з дерева та металу. Ця пропозиція була по достоїнству оцінена клієнтами в Європі (Франції, Італії, Словенії, Австрії, в Чеській Республіці, Німеччині, країнах Скандинавії). OMAN- надійний та перевірений постачальник сходів в мережі найбільших європейських магазинів будівельних матеріалів.
Останніми роками компанія активно та динамічно розвивається, удосконалюється обладнання, постійно поліпшується якість і збільшується обсяг виробленої продукції. Відкриваються представництва в різних країнах. З 2002 року горищні складні сходи OMAN з’явилися і на українському ринку.
Придбані сходи OMAN дозволяють Вам вирішити проблему зручного і комфортного підйому з одного рівня на інший, особливо в умовах, коли монтаж стаціонарних сходових конструкцій неможливий із-за малих розмірів стельового отвору. Друга важлива перевага горищних сходів OMAN- вони не займають корисної площі приміщення постійно. Сходи зберігаються «в стелі».
Багаторічний досвід виявив стандартні розміри як по висоті від підлоги до стелі, так і габарити стельового отвору, кут нахилу, товщину перекриття. В основу конструкцій закладений принцип зручного і безпечного підйому і спуску, простота у використанні. Під час експлуатації горищні сходи не вимагають додаткових регулювань. Існує кілька типів сходів різної висоти і габаритів.
Робоча поверхня сходів OMAN на 10% ширше ніж в інших виробників. Тому сходи на горище такі зручні в експлуатації.
Люк сходів виготовлений із сосни, облицьований з двох сторін ДВП білого кольору, вільний простір заповнений утеплювачем. Додаткове ущільнення люка дозволяє зберегти тепло Вашого будинку.
Всі елементи сходів (люк, кріплення, направляючі, ступені) виконані з екологічно чистих матеріалів і оброблені речовинами, не містять важких металів.
Сходи OMAN мають протиковзкі насічки. Для збільшення міцності з’єднання сходинки на горище закріплені в «ластівчин хвіст».
Безпека сходів і зручність її експлуатації забезпечує унікальний механізм кріплення пружин в коробі.
Спеціальний запатентований компанією OMAN металевий замок дозволить Вам зручно відкривати і закривати сходи як зсередини, так і зовні.
Максимальне навантаження на щабель для всіх типів сходів — 150 кг (хоча в лабораторних умовах щабель витримує 260 кг).
Сходи OMAN поставляються в поліетиленовій упаковці, компактні і легко розміщуються на задньому сидінні автомобіля. В упаковку вкладена докладна інструкція з монтажу російською мовою. Вага сходів — 25-35 кг, залежно від моделі.
Ми завжди раді бачити Вас!