Красива, незвичайна мансарда додасть самобутності й неперевершего стилю Вашому будинку. А після установки мансардних вікон ви відразу відчуєте позитивні зміни. Поряд із збільшенням кількості світла (похиле вікно пропускає набагато більше світла, ніж таке ж за площею вертикальне). Ви зіткнетеся з тим, що стало менше пилу і вогкості завдяки правильній циркуляції повітря через вентиляційний клапан, а також за рахунок достоїнств гідроізоляційних окладів, стане і більше тепла, так як порожнина склопакета заповнена інертним газом, а саме скло у вікнах — особливе, теплозберігаюче. Тому, правильно підібрані мансардні вікна дадуть підпокрівельного приміщенню максимальну порцію світла і повітря, у будинку стане світло, тепло і комфортно.
Основними перевагами мансардних вікон є відмінна теплоізоляція, шумопоглинання, можливість електронного або дистанційного керування і, звичайно ж, наявність цілого ряду додаткових аксесуарів і комплектуючих від виробників дахових вікон для ъх комфортної експлуатації.
Конструкція мансардних вікон Fakro продумана виробниками до дрібниць, що виключає можливість протікання і промерзання. Герметичність забезпечується, завдяки надійному захисту деревини, хорошій якості склопакетів та іншим технічним аксесуарам. Високоякісні склопакети забезпечують надійний захист від холоду, спеки, пилу, зайвого шуму і атмосферних неприємностей і в той же час — прекрасне природне освітлення. Мансардне вікно легко і невимушено змінює режими провітрювання завдяки зручним перемикачам і створює в будинку потрібний мікроклімат, регулюючи вологість і приплив свіжого повітря. У всі мансардні вікна вбудовані вентиляційні клапани з різною площею провітрювання, що дозволяють провітрити приміщення навіть із закритою рамою. Також вам не варто турбуватися про несанкціоноване проникнення у Ваш будинок через вікно. Так як всі мансардні вікна обладнані системою проти злому. Адже, безпека — один з найважливіших показників мансардних вікон Fakro.