Бітумна черепиця, або як її ще називають — м’яка крівля (катепал), чудове поєднання дизайну та сучасних технологій. В основі бітумної черепиці – нетканий склохолст, бітум найвищої якості. Нижній шар м’якої черепиці — модифікований самоклеючий бітум.
Найвищий рівень технічних характеристик по міцності, теплостійкості, морозостійкості, гнучкості, забезпечує експлуатацію бітумної черепиці при будь-яких кліматичних умовах. Різноманітні геометричні форми та досить об’ємна кольорова гамма зможе задовільнити найвибагливішого клієнта. Завдяки високій еластичності матеріалу, бітумна черепиця може легко монтуватись на дахи з складною геометричною формою.
М’яку крівлю застосовують на скатних дахах з нахилом не менше 12° (співвідношення 1:5). Гнучка бітумна черепиця використовується як для пристрою нових, так і для реконструкції старих покрівель (накладається поверх пошкоджених старих покрівельних покриттів, заздалегідь для цього підготовлених). Вона прекрасно виглядає на дахах як приватних будинків — котеджів, так і на житлових, суспільних, промислових та інших будівель, особливо із складними формами дахів.
Бітумна черепиця має ряд переваг відносно інших: міцність, максимальний рівень гідроізоляції, зручність та маловідходність при монтажі, тривалий термін експлуатації. Черепиця складається з декількох технологічних шарів. Основою є склотканина просочена бітумом. Верхній шар — мінеральний термічно пофарбований гранулят, що має захисну та декоративну функції. Нижній шар — бітумна самоклеюча маса, що під дією сонця створює абсолютно водонепроникне дахове покриття. Широкий температурний режим ( від -50º до +110°С) черепиці збереже цілісність покриття за будь-яких погодніх умов. Виробники гарантують термін експлуатації не меньше 35 років.