Опис всіх планок, що використовуються в покрівлі з металочерепиці, профнастилу, бітумної черепиці.

1) Коньок трикутний декоративний і функціональний елемент покрівлі, призначений для закриття стиків двох скатів покрівлі як на горизонтальному конику, так і похилих ребер. Запобігає затіканню вологи від атмосферних опадів, потрапляння бруду та листя в підпокрівельний простір. Так само захищає краї листів металочерепиці або покрівельного профнастилу від підриву вітром. Візуально привабливішим виглядає на покрівлях з кутом нахилу скатів більше 30 градусів, а так само на 4-х скатних покрівлях.

металлическая планка конька   Планка конька

2) Коник плоский — декоративний і функціональний елемент покрівлі, призначений для закриття стиків двох скатів покрівлі як на горизонтальному конику, так і похилих ребер. Запобігає затіканню вологи від атмосферних опадів, потрапляння бруду та листя в підпокрівельний простір. Так само захищає краї листів металочерепиці або покрівельного профнастилу від підриву вітром. Візуально привабливішим виглядає на покрівлях з кутом нахилу скатів менше 30 градусів, а так само на ламаних скатах навісів і прибудов з невеликим ухилів.

Коньковая планка   плоский конек на металлочерепице

3) Капельник (карнизна планка) під бітумну черепицю — декоративний і функціональний елемент покрівлі, призначений для закриття торцевій частині основи під бітумну черепицю (OSB плити ламінованої фанери, сухий шпунтованої дошки) на горизонтальному карнизі ската покрівлі. Капельник перешкоджає намокання і надалі розбухання торця основи під бітумну черепицю, а так само направляє воду від атмосферних опадів в жолоб водостічної системи.

КарнКарнизная планка - капельник   Карнизная планка - капельник для битумки

4) Торцева (вітрова/фронтонна) планка під металочерепицю пряма — декоративний і функціональний елемент покрівельної системи, призначений для приховання торцевій частині схилу покрівлі, а саме закриває край решетування від впливу на нього навколишнього середовища (вологи, пилу, бруду). Візуально додає покрівлі закінченості з торцевої частини скатів, а так само захищає бічну частину листів металочерепиці від підриву вітром.

торцевая, ветровая, фронтонная планка  торцевая, ветровая, фронтонная планка под металлочерепицу

5) Торцева (вітрова/фронтонна) планка під металочерепицю з ребром — декоративний і функціональний елемент покрівельної системи, призначений для приховання торцевій частині схилу покрівлі, а саме закриває край решетування від впливу на нього навколишнього середовища (вологи, пилу, бруду). Візуально додає покрівлі закінченості з торцевої частини скатів, а так само захищає бічну частину листів металочерепиці від підриву вітром.

торцевая, ветровая, фронтонная планка под металлочерепицу   торцевая, ветровая, фронтонная планка с ребром под металлочерепицу

6) Планка примикання під металочерепицю — декоративний і функціональний елемент покрівельної системи, призначений для захисту місць примикання металочерепиці або покрівельного профнастилу до стіни або до димоходу. При використанні у місцях примикання покрівлі стрічки на бітумній основі, планка служить притискної, а так само виконує роль додаткової гідроізоляції.

Планка примыкания под металлочеререпицу   Планка примыкания под металлочеререпицу

7) Ендова внутрішня — функціональний елемент покрівельної системи, призначений для відведення вологи атмосферних опадів з внутрішнього похилого стику двох скатів. Монтується під металочерепицю або покрівельний профнастил та запобігає потраплянню вологи в підпокрівельний простір. Декоративну функцію не несе, так як зверху прикривають планкою декоративної ендови..

Ендова внутренняя под металлочерепицу  Ендова внутренняя под металлочерепицу

8) Ендова декоративна — декоративний і функціональний елемент покрівельної системи, монтується на металочерепицю в місцях внутрішнього похилого стику двох скатів. Приховує косий зріз металочерепиці або покрівельного профнастилу, а так само захищає стик скатів від попадання бруду і листя.

Ендова декоративная для металлочерепицы  Ендова декоративная для металлочерепицы

9) Снігозатримувач — декоративний і функціональний елемент покрівельної системи, призначений для запобігання різкого лавиноподібного сходу снігового покриву, що тягне за собою поломку кронштейнів ринви, розрив жолобів водостічної системи, а так само падіння великої кількості снігу не малої ваги на проходящу під скатом людину. Монтується на металочерепицю на осі стіни, під верхню хвилю. Бажано монтувати з підсилювачем (куточок, який монтується всередині снігозатримувача під опорну полку з боку конька) довгими покрівельними саморізами до решетування, щоб уникнути обриву снігом.

Снегодержатель для кровли из металлочерепицы  Снегодержатель для кровли из металлочерепицы

10) Планка примикання під бітумну черепицю — декоративний і функціональний елемент покрівельної системи, призначений для захисту місць примикання бітумної черепиці до стіни або до димоходу. При використанні у місцях примикання покрівлі єндови, планка служить прижимною, і так само виконує роль додаткової гідроізоляції.

Планка примыкания для битумной черепицы  Планка примыкания для битумной черепицы

11) Торцева планка під бітумну черепицю — декоративний і функціональний елемент покрівлі, призначений для закриття торцевії частині основи під бітумну черепицю (OSB плити ламінованої фанери, сухої шпунтованої дошки) на фронтонних (торцевих) частинах схилу покрівлі. Торцева планка перешкоджає намоканню і подальшому розбуханню торців основи під бітумну черепицю, так само запобігає підриву вітром бітумної черепиці з боку фронтонів

торцевая планка под битумку  торцевая планка под битумку

12) Капельник (карнизна планка) під металочерепицю — декоративний і функціональний елемент покрівлі, призначений для захисту торцевої частини низу рештування і контррейки від впливу на них вологи з навколишнього середовища, направляє воду від атмосферних опадів в жолоб водостічної системи. Монтується на перше рештування з боку водостічної системи під металочерепицю або покрівельний профнастил.

Капельник под металлочерепицу  Капельник под металлочерепицу

13) віконний Відлив — декоративний і функціональний виріб з листової сталі, призначений для захисту цегельної (кам’яної) кладки підвіконня (гіпсової ліпнини, декоративних виробів) від прямого попадання атмосферних опадів, що в подальшому тягне за собою їх руйнування. Найчастіше виготовляється з тієї ж сталі, що проведена металочерепиця і планки, або підбирається під колір віконної рами.

Оконный отлив металлический  Оконный отлив металлический

14) Планка перегину внутрішня-декоративний і функціональний елемент покрівельної системи, призначений для захисту горизонтальних внутрішніх зламів покрівлі від підтікань, внаслідок опадів «косого» дощу або задування снігу. Монтується однією полицею під металочерепицю верхнього ската, другий на металочерепицю нижнього ската. 
 

Планка перегиба внутренняя  Планка перегиба внутренняя

15) Планка перегину зовнішній — декоративний і функціональний елемент покрівельної системи, призначений для захисту горизонтальних зовнішніх зламів покрівлі від протікань, в результаті опадів «косого» дощу або задування снігу. Монтується однією полицею під металочерепицю верхнього схилу, другий на металочерепицю нижнього ската.

Планка перегиба наружная  Планка перегиба наружная

16) Лобова планка — декоративний і функціональний елемент покрівельної системи, призначений для захисту лобової дошки на карнизі і фронтоні від дії на неї навколишнього середовища. Лобова планка — це виріб під замовлення, так як на кожній покрівлі використовується різної висоти лобова дошка. Горизонтальна полку цієї планки служить опорою для підшивки (підшивальні сайдинга (софіта), профнастилу, дерева, вагонки і т.д.) карнизних і фронтонних звисів.

Лобовая планка  Лобовая планка

17) Планка примикання нижня — функціональний елемент покрівельної системи, призначений для відведення вологи у місцях примикання покрівлі до стіни або до димоходу, якщо зі своїми гідроізоляційними функціями не впоралася планка примикання зовнішня або стрічка примикання на бітумній основі. Монтується під металочерепицю або покрівельний профнастил.

нижнее примыкание  нижнее примыкание

18) Коник напівкруглий — декоративний і функціональний елемент покрівлі, призначений для закриття стиків двох скатів покрівлі як на горизонтальному конику, так і похилих ребер. Запобігає затіканню вологи від атмосферних опадів, потрапляння бруду та листя в підпокрівельний простір. Так само захищає краї листів металочерепиці або покрівельного профнастилу від підриву вітром. Візуально привабливішим виглядає на складних дахах, де використовується профіль металочерепиці максимально схожий з натуральною черепицею.

Полукругый конек для металлочерепицы  Полукругый конек для металлочерепицы

19) Снігорізів (підкова снігозатримувача)- декоративний і функціональний елемент покрівлі, призначений для запобігання різкого лавиноподібного сходу снігу, що тягне за собою поломку кронштейнів ринви, розрив жолобів водостічної системи, а так само падіння великої кількості снігу не малої ваги на що проходить під скатом людини. У порівнянні з планкою снігозатримувач, підкова пласт снігового покриву при сходженні розрізає на більш дрібні частини, а не затримує його на покрівлі.

Снегорез - подковка для крыши из металлочерепицы  Снегорез - подковка для крыши из металлочерепицы